Ana Sayfa | Erkek Profilleri | Bayan Profilleri

Kadın Bulma Sitesi

Hit: 328 | İlan No: #0369
Paylaş Rapor Et Yazdır Favorilerime ekle
İl: Burdur
İlçe: Altınyayla
Yaşınız: 30
Medeni Durumunuz: Bekar
Etnik Köken: Türk
Burcunuz: Başak Burcu
Vücut Tipi: Orta
Sigara: Hayır
Alkol: Hayır
Eğitim: Lise
Arkadaş Aranan İl: 15 Burdur
Arkadaş Aranan Yaş: 25 - 30

Selamlar herkese ben İsmail ilk kez bir kadın bulma sitesi profili oluşturuyorum. Herkes bunu yaparken neden ben de internetten bir arkadaş aramayım dedim. Bulamazsam hayatımda değişen pek bir şey olmayacak sonuçta. Buylabilirsem de ne ala benden mutlusu olmaz sanırım kafa dengi belirttiğim özelliklerde birini bulabilme durumumda.
Adım İsmail Burdur Altınyayla da yaşıyorum. 30 yaşında bekar daha önce hiç evlilik yapmamış beyim. İçkim sigaram kötü alışkanlıklarım yok. Burada ciddi evlenebileceğim bir hanım arkadaş arıyorum. Hayalimdeki daha doğrusu standartlarıma uygun ve benim standartlarımda birini arayan bir hanım arkadaş ile tanışırsam ciddi amaçlar ile görüşmek sohbet etmek isterim.
Aradığım bayan arkadaş 25 ile 30 yaşları arasında, benim gibi ciddi amaçlar ile burada bulunan, hayata ciddi bahan aklı bir karış havada olmayan. Aile terbiyesi almış, evlilik ve aile nedir iyi bilen bir bayan arkadaş arıyorum.Boş sohbet muhabbet için yazmazsanız sevinirim. Yani alıcı değilseniz lütfen dükkanın önünü kapamayın.

Benzer İlanlar