Ana Sayfa | Erkek Profilleri | Bayan Profilleri

Manita Bul

Hit: 263 | İlan No: #0371
Paylaş Rapor Et Yazdır Favorilerime ekle
İl: Burdur
İlçe: Çeltikçi
Yaşınız: 36
Medeni Durumunuz: Dul
Etnik Köken: Türk
Burcunuz: Terazi Burcu
Vücut Tipi: Orta
Sigara: Hayır
Alkol: Hayır
Eğitim: Lise
Arkadaş Aranan İl: 15 Burdur
Arkadaş Aranan Yaş: 30 - 35

Ramazan ben manita bul mak amacıyla burdayım. Arkadaşlık düşünen hanımlar, ciddi ileriye dönük düşünen hanımlar ya da farklı illerden hanımlar hiç fark etmez. Şimdilik ciddi ya da arkadaşlık gibi kesin bir amacım yok. Nasıl ve ne şekilde mesajlar gelir pek bilemiyorum. Bu nedenle artık gelen mesajlara göre sohbeti ile beni çok etkileyen biri olur ise neden ciddi düşünemeyim ki.
Biraz kendimden bahsedeyim. Adım ramazan Burdur da yaşıyorum. 36 yaşındayım ve dul bir beyim. Bir evlilik yaptım ve çok kısa süren evliliğimden çocuk sahibi değilim. O zamandan bu zamana kadar yalnız yaşamış biriyim. Ancak yeni yeni hayatıma birilerini sokabileceğimi düşünmeye başladım ki o da arkadaşlık dostluk seviyesinden iletişimimizin iyi olduğu biri olmalı. İlk evliliğim iletişim sorunları nedeni ile kötü bir şekilde noktalandı.Ne o beni anladı ne de ben onu anlayabildim. Bunun için boşuna çabalasak da olmadı ne yalan söyleyim. Artık onun için de benim için de hayatlarımızı daha da kötü bir hale getirmeden boşanmaktı ve yaptık. Sonu olarak ciddi ciddi evlilik düşünebilmem için iletişimimizden emin olduğum biri ile tanışmam gerekli diyorum artık soranlara.
Genel olarak aradığım hanım arkadaş 30 ile 35 yaş arasında olabilir. Bekar hiç evlenmemiş ya da benim gibi dul çocuk sahibi olmayan bir bayan olabilir. İlanım için manita bul başlığını seçmemin neden espiri amaçlı da olsa sizi korkutmasın tanısanız seversiniz.

Benzer İlanlar